Działalność wielu firm i urzędów byłaby utrudniona, gdyby nie możliwość korzystania z nowoczesnych kserokopiarek. Jeśli w Twojej firmie wciąż używana jest stara kserokopiarka, do której codziennie ustawiają się kolejki pracowników, czas pomyśleć o urządzeniu na miarę XXI wieku.

Urządzenie inteligentne

Nowoczesne kserokopiarki maksymalnie ułatwiają pracę z dokumentami. Większość z nich pozwala nie tylko na wykonywanie zwykłych, papierowych kopii dokumentów, ale również na ich zeskanowanie do pliku. Ten z kolei można zapisać na pendrivie lub też przesłać prosto z urządzenia na podany mu adres e-mail. Zadania, z którymi urządzenie ma problem np. z powodu niedostępnego formatu papieru, są wyprzedzane przez kolejne zadania, aby nie dochodziło do przestojów w pracy. Nowoczesne kserokopiarki pozwalają też na drukowanie z urządzeń mobilnych, co znacząco przyspiesza pracę, a także nie kopiują pustych stron, jakie napotkają podczas wykonywania zadań. Jeśli dodamy do tego możliwość nadawania dostępów do urządzenia (np. kto może kserować w kolorze, a kto robić tylko kopie czarno-białe), funkcje zszywania, dziurkowania i składania dokumentów na pół, okazuje się, że kserokopiarka wykonuje większość zadań, które dawniej musiał wykonać człowiek.

Zakup urządzenia

Zazwyczaj w większości biur, prędzej czy później okazuje się, że zakup kserokopiarki jest konieczny. Duże, dobrze prosperujące na rynku firmy, stawiają zazwyczaj na urządzenia nowe, renomowanych marek, które mają wieloletnią gwarancję. Mniejsze firmy często kuszą się na zakup urządzenia nieznanej marki, co kończy się zazwyczaj koniecznością jego wymiany na solidną kserokopiarkę. Aby nie wyrzucać pieniędzy w błoto, lepszym pomysłem jest sprawdzenie, gdzie można kupić tańsze kserokopiarki poleasingowe znanej marki. Nasza firma oferuje też możliwość wydzierżawienia takiego urządzenia, które dla raczkującej firmy jest o wiele mniejszym obciążeniem budżetu, niż zakup nowego sprzętu. Zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszego dla potrzeb danej firmy rozwiązania.